Регуляторні акти

«Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на  території населених пунктів  Тарновецької сільської ради»

"Про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об'єктам нерухомості на території Тарновецької сільської ради"

Інформаційне повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту –рішення  Тарновецької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»

03 травня 2019 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483  у відповідності до норм Податкового кодексу України , виконавчий комітет  оприлюднює та подає на розгляд Тарновецької сільської  ради проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»   та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення Проекту рішення з додатками та аналізу регуляторного впливу на офіційному сайті Тарновецької сільської ради    http://tarnivci.rada.org.ua/ в розділі «Податки».

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції :
Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 31 календарного  дня, з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: с. Тарнівці, вул. Горького,107а тел. 67-24-12, 733-444 Тарновцецька сільська рада (електронна адреса: 04350228@mail.gov.ua)
Розробник проекту регуляторного акту: виконавчий комітет  Тарновецької сільської ради.

Оприлюднено на  офіційному  сайті  Тарновецької сільської ради в  розділі  «Програми, проекти»  «Регуляторні акти»

03 травня 2019р.