Біографія Тарновецького сільського голови Шоля Вадима Володимировича

Народився 14 лютого 1973 р. В м. Ужгород Закарпатської області.

У 1990 році закінчив Ужгородську середню загальноосвітню школу № 5.

З 1997 по 2000 рік навчався в Ужгородському державному інституті інформатики, економіки та права, який закінчив у 2000 році та здобув кваліфікацію радіотехніка.

3 2000 по 2006 рік навчався в Закарпатському дердавному університеті та здобув кваліфікацію спеціаліст з правознавства.

Трудову діяльність розпочав у 1990 році слюсарем механо-складальних робіт на підприємстві ПО «Тиса»».

У період з 1993 року по 2008 рік проходив військову службу на різних посадах у збройних силах та Службі безпеки України.

З 2008 року офіцер запасу.

У 2015 році жителями Тарновецької сільської ради був обраний на посаду Тарновецького сільського голови, яку займає по даний час.

у 2020 році призначиний на посаду в.о. старости сіл Ботфалва, Тарнівці, Шишлівці.

Одружений. Має двох дітей (донька та син).

Проживає у селі Ботфалва.