вул.Свободи (Можайського) в селі Минай

Холмківська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  проекту детального плану території та звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території «Розміщення закладу громадського харчування з вбудованою міні-пекарнею за адресою: в с.Минай, вул.Свободи (Можайського), Ужгородського району».

Мета розробки детального плану території (далі ДПТ) – уточнення планувальної структури і функціонального призначення проектованої території по вул.Свободи (Можайського) в селі Минай.

Проект розроблений на підставі рішення  ІV сесії  VII скликання  Холмківської сільської  ради  від 10 квітня 2020 року та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації - Виконавчий комітет Холмківської сільської ради.

Розробник проекту детального плану території          - ФОП  Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП  Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ –Холмківська  сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 21 травня 2020 року на сайті Тарнівецької сільської ради: http://tarnivci.rada.org.ua/ та триватиме до 22 червня 2020 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

17 червня 2020 року о десятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою: с.Холмок, вул.Свободи, будинок 50 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в адмінприміщенні сільської ради.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції подаються до виконавчого комітету Холмківської сільської ради, за адресою: 89422, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Холмок, вулиця Свободи, будинок 50; e-mail: Xolmoksilrada@meta.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 33 дні, тобто до                    22 червня  2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Сільський голова                                                             Т.Вачиля

Додатки:

Звіт по СЕО

ПЗ до ДТП

Картинки по запросу погода синоптик