Ботфалва

Ботфалва - село в Ужгородському районі Закарпатської області на ріці Уж.

Молодше від Тарнівців та Шишлівців. Уперше воно згадується 1427 року. Землями села володіли дві родини угорських поміщиків Доцу і Драгфі. Нинішня назва села походить з 1498 року. В XVI столітті тут налічувалося 9 домогосподарств і 35 родин кріпаків. А 1567 року у зв'язку з епідемією чуми тут залишилось тільки 6 сімей. Більше цікавих фактів історія, на жаль, до нас не донесла.

На сьогоднішній день  на території населеного пункту  функціонує реформаторська релігійна громада.  Футбольне  поле  де змагається місцева команда у районному чемпіонаті.

Загальна площа населеного пункту складає 1,318 кв. км. Національний склад населення: українці, угорці, русини, роми загальна кількість яких налічує 625 осіб.

Картинки по запросу погода синоптик