Новини

ПРИКОРДОННИЙ РЕЖИМ

14 червня 2017 року Кабінет Міністрів України Постановою №416 (416-2017-п) прийняв рішення про врегулювання окремих питань прикордонного режиму.

Літній сезон відпочинку саме в розпалі, тривають шкільні канікули, тож жителі Чернігівщини та її гості планують свій відпочинок на природі, в тому числі і на водоймах. Чимало таких водойм знаходяться на державному кордоні або в безпосередній близькості до нього.

Тож варто нагадати головні правила законного перебування громадян в прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах.

Довідково. Прикордонна смуга - це ділянка місцевості, яка встановлюється безпосередньо уздовж державного кордону на його сухопутних ділянках або уздовж берегів прикордонних річок, озер та інших водойм у межах територій селищних і сільських рад, прилеглих до державного кордону, де запроваджений прикордонний режим. До прикордонної смуги не включаються населені пункти і місця масового відпочинку населення.

Довідково. 
Контрольований прикордонний район - це ділянка місцевості, яка визначена, як правило, у межах території району, міста, селища та села, прилеглої до державного кордону або до узбережжя моря, що охороняється органами Державної прикордонної служби, а також у межах територіального моря, внутрішніх вод, частини вод прикордонних річок, озер та інших водойм і розташованих у цих водах островів.

 

Про правила перебування в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі

Громадяни України в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

Іноземці та особи без громадянства в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають та пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують особу та підтверджують законність перебування на території України.

На вимогу уповноважених осіб Державної прикордонної служби та органів внутрішніх справ, а також членів громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства зобов'язані пред'являти відповідні документи для перевірки.

З метою виявлення порушень законодавства з прикордонних питань, виконання завдань, пов'язаних з боротьбою з організованою злочинністю та незаконною міграцією у межах прикордонної смуги і контрольованого прикордонного району, уповноважені особи Державної прикордонної служби та органів внутрішніх справ, а також члени громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону мають право відповідно до Законів України "Про Державну прикордонну службу України" (661-15) та "Про дорожній рух" (3353-12) у разі потреби зупиняти та оглядати транспортні засоби.

Зупинка транспортного засобу здійснюється уповноваженими особами Державної прикордонної служби, а також членами громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону: 

наземного - із застосуванням диска з червоним світлоповертачем або рукою, що вказує на цей транспортний засіб;

водного - сигналами відповідно до Міжнародного зводу сигналів або Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах.

Водій (капітан, судноводій) повинен зупинити транспортний засіб у місці, на яке йому буде вказано, з дотриманням правил зупинки, а також: 

подати для перевірки документи, що посвідчують особу водія (капітана, судноводія) і пасажирів (членів екіпажу), та реєстраційний  документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон); 
дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

За порушення прикордонного режиму передбачено адміністративну відповідальність (стаття 202 КУпАП) перевізників - водіїв автомобілів, начальників поїздів і провідників вагонів, які перевозять осіб, що не мають відповідних документів на території контрольованих прикордонних районів.

Про місця масового відпочинк.

Місцевими державними адміністраціями разом з відповідними підрозділами Державної прикордонної служби у межах прикордонної смуги та контрольованих прикордонних районів визначаються місця масового відпочинку населення та місця для купання, а також встановлюється порядок їх обладнання і використання.

Пляжі, місця масового відпочинку громадян на водах у межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району облаштовуються необхідними засобами контролю з метою виключення можливості запливу відпочиваючих до лінії державного кордону або у бік іноземних та українських суден закордонного прямування.

Дотримання цих вимог забезпечується адміністрацією пляжів і місць масового відпочинку.

І наостанок нагадаємо про те, що в'їзд і перебування у місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб допускається як виняток, у порядку, який встановлюється МВС України.

 

Розпорядженням Голови Закарпатської ОДА Г.Г. Москаля №524 від 10 серпня 2018 року, змінено ширину прикордонної смуги вздовж державного кордону на його сухопутних ділянках до 10 км в глиб України, де запроваджується прикордонний режим.

 

 

Повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області ТРЕРМІНОВЕ!!!!!

 

 

10.08.2017

Шановні жителі 

Постановою КМУ від 26.04.2017 №300 передбачено повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення та здійснення монетизації залишків невикористаних сум субсидій на оплату опалення.

Постановою внесено зміни до Положення про порядок призначення та наданню населенню субсидій, зокрема встановлено (п. 15), що (Частина не використаної суми для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 01.05.2017 року) 100 куб. м. природного газу або вартості 150 кВт електроенергії (вразі використання природного газу/ електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особистий рахунок одержувача субсидій в банківській установі або виплачується через ДП ПЗ ПАТ «Укрпошта».

 

З повагою адміністрація Тарновецької сільської ради.

 

 

Шановні односельчани!

Щиро вітаю всіх Вас з великим світлим святом- Різдвом Христовим!

Бажаю Вам миру, спокою у кожній домівці. Міцного здоров"я та Божого Благословення!

Мороз малює у віконці.
Узваром дихає кутя.
І Мати Божа на іконці
у хустку кутає дитя.

Побудь дитиною, синочку.
Твоє дитинство золоте.
Ще вітер віє у терночку
і дерево на хрест росте.

Ще час не сплинув за водою.
Ще Юда спить у сповитку.
Он гурт з різдвяною звіздою
уже на ближньому кутку.

Поколядують і засіють.
Ще, може, буде і життя.
Ти на Голгофі вже Месія,
а на руках іще дитя.

(Ліна Костенко)

Громадське обговорення Дата створення: 16:17 06.12.2016

Картинки по запросу погода синоптик

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *